KADEŘNICTVÍ
  ( společenské a svatební účesy )
Prodlužování vlasů a řas
  ( výhodné ceny, akce, dárky )
Kosmetika
  ( mezoterapie )
Solárium
  ( od 4,50Kč/min )

Tyršova 214, Benešov     mob: +420 606 426 376    tel: +420 317 726 660     e-mail: info@salonparada.com     Po - Pá  9.30 - 17.30    So 9.30 - 12.30

úvod galerie proměna přehlídka prodlužování vlasů vlasová poradna arosha bandáže
kosmetika mezoterapie vizážistika účesy počítačem solárium ceník najdete násMezoterapie

Kosmetický přístroj, kterým se ošetřená provádí - neinvazivní přístrojová mezoterapie - okamžitý lifting obličeje bez injekcí a operací. Nová přístrojová mezoterapie Eporex je inovativní a patentovaný systém, který umožňuje aplikaci mezoterapie bez vpichů pomocí ionoforézy.

Ionoforeza
je zjednodušeně procesem pootevření svrchní vrstvy kůže což znásobuje účinnost vstřebávání účinných látek. Umožňuje proniknout nanášeným substancím přes pokožku do nižších vrstev pomocí galvanického účinku elektrického proudu. Po přiložení aplikátoru k pokožce dosahujeme okamžitého efektu uzavřeného elektrického okruhu. Uzavření obvodu dovoluje v pokožce vystupňovat potenciál, který nezvykle účinně otevírá velké množství nových kanálků, čímž ohromně zvyšuje její propustnost. Toho pak po chvilce využijeme, když aplikujeme léčebnou látku.
Spolu s dalšími léčebnými metodami neinvazivní mezoterapie řeší problémy související se stárnutím pokožky, problematickou pletí, pigmentovými skvrnami atd. Moderní terapeutický biolifting dokáže bez toho, aniž by porušil celistvost pokožky, aplikovat léčebnou látku do požadované hloubky. Přičemž zákrok na tomto přístroji je bezbolestný.
Speciální software umožňuje diagnostikovat stav kůže pacienta, vybrat složení koktejlu a hloubku jejich zavedení do pokožky, to co lékař musel dříve odhadnout na oko. Všechny tyto faktory umožňují navrátit pružnost povadlé pokožce, obnovit její strukturu. Terapeutický biolifting nahrazuje tradiční injekce.
Aby bylo dosaženo co nejlepšího kosmetického efektu, je potřeba ošetření opakovat dle doporučení lékaře.

Jak mezoterapie funguje?

Pomocí ionoforezy dochází k desetinásobnému rozšíření póru v pokožce a lepšímu průniku aplikované léčebné látky, tudíž se jedná o neinvazivní ošetření. Při proceduře dochází nejdříve k ošetřování pokožky pomocí ultrazvuku, dále následuje peeling pro rozjasnění pokožky. V závěrečné fázi se zvolí vhodný koktejl pro konkrétní problematiku pokožky daného klienta. Praktický každý koktejl obsahuje kyselinu hylauronovou.


   úvod
  galerie
   proměna
   přehlídka
   prodlužování vlasů
   vlasová poradna
   arosha bandáže
   kosmetika
   mezoterapie
   vizážistika
   účesy počítačem
   solárium
   ceník
   najdete nás


úvod galerie proměna přehlídka prodlužování vlasů vlasová poradna arosha bandáže
kosmetika mezoterapie vizážistika účesy počítačem solárium ceník najdete nás

Salon Paráda,   Tyršova 214, Benešov,   mob: +420 606 426 376     tel: +420 317 726 660,   e-mail: info@salonparada.com